Wooden Boar | Klasyczna drewniana szczotka z włosiem dzika
Wooden Boar | Klasyczna drewniana szczotka z włosiem dzika 104,63 zł

MoroccanOil Wooden Boar | Klasyczna drewniana szczotka z włosiem dzika

104,63 zł

Liczba sztuk na magazynie: 1

Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Klasyczna drewniana szczotka z włosiem dzika marki MoroccanOil oferuje zupełnie nowy poziom w rozczesywaniu i modelowaniu włosów. To narzędzie fenomenalnie sprawdzi się podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, zapewniając efektywne rozplątywanie pukli oraz ułatwienie w układaniu kosmyków.

Włosie szczotki nie podrażnia skóry głowy, nie drapie delikatnego skalpu i nie powoduje dyskomfortu. Drewniane wykończenie szczotki jest niezwykle eleganckie, narzędzie pewnie leży w dłoni, a przyciągający wzrok jasnoniebieski odcień poduszki, do której jest przymocowane włosie doskonale współgra z oficjalnymi kolorami całej marki.

Szczotka MoroccanOil wykonana jest z najwyższej jakości materiałów z myślą o doskonałej pielęgnacji oraz błyszczących, podatnych na układanie i zdrowych włosach. To narzędzie zapewnia odżywienie i rewitalizację skóry głowy oraz pasm przez stymulację i masaż skóry głowy oraz delikatne rozprowadzenie naturalnego sebum na włosach w kierunku końcówek.

Wymiary szczotki:
- Długość całkowita szczotki: ok. 24,8cm
- Szerokość szczotki: ok. 7cm
- Długość włosia: ok. 1,5cm

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

* Zamieszczając OCENĘ akceptujesz nasz Regulamin