K18Hair

liczba produktów: 3
K18Hair

Dowiedz się więcej o marce K18Hair: czytaj

BESTSELLER za granicą! Kosmetyk przeznaczony do regeneracji każdego rodzaju włosów. Zawarte w produkcie cząsteczki łączą uszkodzone wiązania keratynowe, które są ważnym budulcem włosów. Chcesz w szybki sposób naprawić uszkodzone kosmyki? Wybierz kurację K18Hair! Poznaj siłę mikrocząsteczek i ciesz się miękkimi, gładkimi i sprężystymi włosami każdego dnia. 

K18Hair - przyszłość w pielęgnacji włosów

Po 10 latach badań nad peptydami marka K18 może poszczycić się faktem, iż opatentowała pierwszy peptyd, który w sposób najbardziej skuteczny łączy ze sobą zerwane łańcuchy keratyny. Ten innowacyjny składnik pozwala na odbudowę i regenerację włosów w zaledwie 4 minuty! Dokładnie tyle wystarczy, aby cieszyć się zdrowymi kosmykami. Jak to możliwe? 

Wiele czynników wpływa na kondycję włosów. Nieodpowiednia pielęgnacja, nadmierna stylizacja czy nawet warunki atmosferyczne powodują, że we włosach dochodzi do zerwania wiązań dwusiarczkowych. Składniki zawarte w produktach marki K18 natychmiast je “naprawiają” dzięki czemu łańcuch keratynowy, który odpowiedzialny jest za siłę i zdrowie naszych włosów pozostaje w niezmienionej formie. 

K18Peptide - unikalny składnik naprawczy

Składnik, który odpowiedzialny jest za działanie produktów marki K18 to w dużej mierze K18Peptide. To właśnie nad jego działaniem rzesza naukowców skupiała swoje ostatnie 10 lat pracy. Substancja naprawcza w kosmetykach brandu to unikalna sekwencja aminokwasów, która może wnikać w głąb włosów i odbudować zniszczone wieloma czynnikami mostki dwusiarczkowe. Ten składnik znajdziemy tylko w produktach marki K18. 

Poznaj najważniejsze produkty marki!

Marka K18Hair posiada produkty do natychmiastowej regeneracji i odbudowy włosów zniszczonych i uszkodzonych. Główny składnik zawarty w produktach naprawa wiązania dwusiarczkowe, co w konsekwencji prowadzi do ponownego łączenia wiązań keratyny, która przecież odpowiada za siłę i moc naszych kosmyków. Głównymi produktami marki K18 są: maska oraz mgiełka. 

  • K18 Mask to maska do włosów, która zawiera unikalny i opatentowany składnik K18Peptide. Maska ta pozwala na wykonanie nowoczesnego zabiegu regeneracji włosów w domowym zaciszu lub w profesjonalnym salonie.

  • K18 Mist to lekki produkt w postaci mgiełki, który wzmacnia kosmyki przed zabiegiem chemicznym. To właśnie on (co zresztą zostało udowodnione klinicznie) odbudowuje zniszczone pasma w zaledwie 4 minuty!!! Jak działa? Rozchyla łuskę włosa po to, aby wniknąć do jego kory i w mig naprawiać wszystkie uszkodzone wiązania dwusiarczkowe. 

Więcej informacji o marce i samych produktach znajdziecie w artykule znajdującym się na naszym blogu

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Wybierz producenta

Typ produktu

Sposób użycia

Pojemność

Filtr

kasuj

K18Hair (3)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: