Henna Khadi

liczba produktów: 9
Henna Khadi

Dowiedz się więcej o marce Khadi: czytaj

Khadi to marka kosmetyków do pielęgnacji ciała, ale również regeneracji i koloryzacji włosów. Ekskluzywne kosmetyki Khadi tworzone są według receptur ajurwedyjskich. 

Jakie kosmetyki znajdziemy w ofercie marki?

Wśród produktów marki znaleźć można kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała, takie jak: olejki, szampony, odżywki. Najbardziej charakterystycznymi produktami marki Khadi są jednak przede wszystkim naturalne farby do włosów.

W ofercie marki Khadi znaleźć można również olejki eteryczne, które w zależności od rodzaju mogą pomóc nam w relaksacji, ukoić czy wprowadzić w dobry nastrój. Można je zastosować zarówno do masażu, kąpieli czy lamp zapachowych. 

Czym charakteryzują się kosmetyki Khadi?

Kosmetyki Khadi tworzone są przez specjalistów Ajurvedy. Dobre i zdrowe życie to podstawowe wartości nauki. Wszystkie produkty marki oparte są naturalnych, indyjskich ziołach oraz olejkach. Połączenie tych składników wpływa pozytywnie na skórę, co świadczy o jakości, a przede wszystkim skuteczności produktów. Kluczowe produkty marki Khadi posiadają certyfikat naturalności BDIH - gwarancja najwyższej jakości zastosowanych składników oraz przyjazny dla środowiska sposób produkcji. 

Marka Khadi gwarantuje nie tylko najwyższej jakości składniki, które pozwalają uzyskać zaskakujące rezultaty. Przede wszystkim jest to brand, który tworzy i żyje w zgodzie z naturą i wartościami Ajurvedy. Stąd też produkty marki nie są testowane na zwierzętach. Na próżno szukać w ich składzie oleju mineralnego czy syntetycznych barwników. Firma zastrzega, że wszystkie substancje użyte w produkcji kosmetyków pochodzą i są zbierane przez lokalnych mieszkańców, a w samej produkcji nie uczestniczą dzieci. Opakowania są używane jako absolutne minimum i w 100% mogą być poddane recyklingowi.

Henna do włosów Khadi 

Najpopularniejszymi produktami marki Khadi są naturalne farby do włosów. Henna do włosów Khadi nie tylko nadaje kosmykom wymarzony odcień, ale jednocześnie dogłębnie je odżywia. Henna do włosów stworzona została z wyselekcjonowanych ziół, które zostały bardzo drobno zmielone. Gwarantuje to skuteczną i łatwą koloryzację. Henna do włosów marki Khadi zaliczana jest do Body Art Quality, czyli do jednej z najwyższych kategorii farb do włosów. Bogata paleta kolorystyczna pozwala każdemu odnaleźć wymarzony odcień - czerwień, rudość, czerń i brąz w wielu tonacjach. Koloryzację tę mogą również wybrać kobiety w ciąży. Brak konserwantów, sztucznych aromatów, utleniaczy czy wspomagaczy koloru sprawia, że produkt jest bezpieczny dla osób posiadających wrażliwą skórę.

Poczuj się jak kobieta orientu i korzystaj z produktów opartych na ajurwedyjskich recepturach. Piękno i prostota w zgodzie z naturą. 

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Wybierz producenta

Rodzaj włosów

Skład

Filtr

kasuj

Khadi (9)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: