liczba produktów: 27
Macadamia

Dowiedz się więcej o marce Macadamia czytaj

Sukces Macadamia

Macadamia to linia ekologicznych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Skuteczność i prestiż produktów Macadamia bierze się z innowacyjnego połączenia dwóch najbardziej odżywczych i nawilżających olejów: macadamia oraz arganowego. To unikalne połączenie gwarantuje najwyższy stopień regeneracji uwrażliwionych włosów. Oba oleje cieszą się wysokim uznaniem jako odżywcze źródło zarówno dla włosów, paznokci i skóry.

Dlaczego Macadamia?

Macadamia to ugruntowana na światowym rynku marka profesjonalnych kosmetyków do włosów. Połączenie najbardziej odżywczych olejów zagwarantowało kompleksowe odżywienie i pełną ochronę włosów przed szkodliwym promieniowaniem UV. Firma Bath & Unwind z wielką przyjemnością zaoferowała na rynku nową markę kosmetyków opartą na naturalnych olejach, dla wszystkich tych, którzy pragną mieć piękne i zdrowe włosów. Co ważne żaden z produktów Macadamia nie jest testowany na zwierzętach.

Siła niezwykłego olejku

Olejek Macadamia Natural Oil posiada niezwykle lekką formułę, która nie obciąża włosów, a co więcej jego składniki odżywcze mają wysoki stopień absorpcji do wnętrza pasm. Te unikalne właściwości oraz wysoka koncentracja kwasów Omega-7 naturalnie nawilża i odżywia włosy. Oprócz właściwości odżywczych, olejek Healing Oil Treatment skraca czas suszenia włosów o około 50%, a także minimalizuje uszkodzenia włosów podczas stylizacji na ciepło. Co więcej, olejek dodany do mieszanki farby koloryzującej włosy sprawia, że kolor staje się bardziej wyrazisty i niezwykle lśniący.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Macadamia (27)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: