Siły natury w profesjonalnej pielęgnacji

liczba produktów: 3
Siły natury w profesjonalnej pielęgnacji

Dowiedz się więcej o marce AnneMarie Borlind: czytaj

Sukces marki AnneMarie Borlind

Marka AnneMarie Borlind to marka z ponad 50 letnią tradycją. Kosmetyki wchodzące w skład marki są oparte na naturalnych składnikach takich jak: tłoczone na zimno oleje roślinne, olejki eteryczne, ekstrakty z ziół, aktywne substancje czynne pochodzące z morza i witaminy. Kosmetyki AnneMarie Borlind nie zawierają silikonów, ani pochodnych ropy naftowej, takich jak wazelina czy parafina. Dodatkowo marka nie stosuje w swoich produktach syntetycznych parabenów czy konserwantów. Dba bowiem o to, aby produkty były najwyższej jakości, stąd też składniki zawarte w kosmetykach pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych, a dokładniej tylko z surowców roślinnych. Składniki te są szeroko badane i kontrolowane, aby wykluczyć stosowanie przy ich rozwoju pestycydów czy innych substancji radioaktywnych.  Surowce więc pozyskiwane są między innymi z takich miejsc jak rezerwaty wodne. Filozofia marki nie pozwala bowiem na stosowanie środków pozyskanych z żywych komórek.

Dlaczego AnneMarie Borlind?

"Czego nie mogę zjeść, tego nie kładę na skórę twarzy" ta maksyma wypowiedziana przez założycielkę firmy ANNEMARIE BÖRLIND panią Lindner doskonale ukazuje filozofię i wartości marki. Zastosowanie w kosmetykach olejów tłoczonych na zimno pozwala na uzyskanie w kremach tluszczy, które są identyczne z tłuszczami wydzielanymi przez skórę, dzięki czemu są przez nią najlepiej przyswajalne. Zgodnie z filozofią marki kosmetyki te mają za zadanie skorygować bądź wspierać naturalne funkcje skóry. W związku z czym marka stawia na najwyższą jakość swoich produktów i najlepsze działanie, którego efekty zobaczymy po dłuższym czasie stosowania kosmetyków. Zdecydowanie, markę na tle innych wyklucza niezwykła dbałość o jakość surowców pozyskiwanych do produkcji kosmetyków. W związku z tym woda stosowana do produkcji kosmetyków pozyskiwana jest z należącej do firmy studni. Najczystsza woda wypływająca z warstw piaskowca pozyskiwana ze 166 m głębokości bogata jest w minerały, które dodatkowo uzupełniają wartości kosmetyków marki AnnieMarie Borlind.

Kosmetyki idealne do każdego

Kosmetyki AnneMarie Borlind są stworzone z myślą o pielęgnacji każdego typu skóry oraz wieku. Stąd też marka ta wyróżnia 5 podstawowych typów skóry:

  • skórę zanieczyszczoną

  • skórę wrażliwą

  • skórę normalną, młodą (powyżej 20 lat)

  • skórę wymagającą (powyżej 30 lat)

  • skórę szczególnie wymagającą (powyżej 40 lat)

Wśród kosmetyków marki znajdziemy również produkty uzupełniające takie jak toniki, żele oraz produkty do pielęgnacji ciała oparte tylko na naturalnych składnikach.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Wybierz producenta

Typ produktu

Filtr

kasuj

AnneMarie Borlind (3)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: