Wybierz idealnie trwały manicure od

liczba produktów: 0
Wybierz idealnie trwały manicure od

Dowiedz się więcej o marce HEROME czytaj

Sukces marki Herome

Kosmetyki do pielęgnacji dłoni i paznokci Herome to najwyższej jakości produkty o niezaprzeczalnej skuteczności. Herome to kompletna i spójna gama uzupełniajacych się produktów do pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp.

Numerem 1 w Europie, a od kilku lat na naszym rodzimym rynku jest odżywka/utwardzacz do paznokci Herome Nail Hardener Extra Strong, produkt, który odbudowuje nawet najbardziej zniszczone, słabe i łamliwe paznokcie, przywracając im już w ciągu 14 dni siłę, zdrowy wygląd i kondycję. Odżywka Extra Strong ma rzeszę wiernych użytkowników, którzy są zdania, że nie ma lepszej odżywki do paznokci. Ten produkt gwarantuje sukces w walce ze zniszczonymi paznokciami – szybko i skutecznie.

Najwyższa jakość

Kosmetyki Herome mają już ponad 25-letnią tradycję. Przez ten czas ich skład i receptura są stale udoskonalane, laboratoria Herome cały czas pracują nad ulepszaniem działania produktów, poprzez wzbogacanie formuł pielęgnacyjnych o kolejne skuteczne w działaniu składniki odżywcze, t.j. naturalne wyciągi roślinne, kwasy organiczne, czy naturalne olejki.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że produkty Herome są skuteczne, a przed wszystkim charakteryzują się wysoką jakością. Świadczy o tym nie tylko sam kosmetyk, ale również elegancka forma opakowania i stylowy design.

Zwiń tekst

Brak produktów spełniających kryteria.

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: