Label.M

liczba produktów: 1
Label.M

Dowiedz się więcej o marce Label.M: czytaj

Sukces marki

Label.M to marka stworzona przez dwóch kreatywnych stylistów z Wielkiej Brytanii -Tony’ego Mascolo oraz Sachę Mascolo-Tarbuck. Marka, jak i cała kolekcja produktów, inspirowana jest modą oraz legendarnym zespołem TONI&GUY. Dzięki temu produkty marki Label.M spełniają i odzwierciedlają najnowsze trendy w stylizacji, jak i pielęgnacji włosów. Produkty Label.M od ponad 10 lat wspierają najwybitniejszych kreatorów mody na pokazach. Stąd też marka zyskała wielkie uznanie zarówno wśród stylistów, jak i klientów. Od 2013 roku to właśnie Label.M stała się oficjalną i jedyną marką do pielęgnacji włosów na London Fashion Week.

Misja jaka przyświeca marce od samego początku to inspirowanie, jak i pielęgnowanie kreatywności i indywidualności zarówno stylistów jak i klientów.

Produkty

Marka Label.M powstała w 2005 roku. Początkowo na rynek zostało wypuszczonych 15 produktów, które szybko stały się hitami. Aktualnie brand posiada w swojej ofercie ponad 80 kosmetyków zarówno do stylizacji, jak i pielęgnacji włosów. Większość produktów zawartych w ofercie nie zawiera w swoim składzie parabenów, chlorków i chlorku sodu. Produkty Label.M nie są testowane na zwierzętach, a dodatkowo marka może poszczycić się certyfikatem Fair Trade. 

W swojej ofercie Label.M posiada produkty do stylizacji włosów oraz kosmetyki dla mężczyzn. Ponadto brand proponuje szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów opartych na najnowszych technologiach i tak dobranych składnikach, aby odpowiadać na potrzeby każdego typu włosów. Marka w swoim asortymencie posiada produkty między innymi dla włosów kręconych, blond, puszących się czy zniszczonych. Oferuje również linie: przeciwsłoneczną, oczyszczającą oraz organiczną.

Dlaczego Label.M?

Marka stworzona została przez zespół fryzjerów, którzy pragnęli stworzyć produkty na najwyższym poziomie. Stąd też połączenie najnowszych technologii, naturalnych składników i olejków eterycznych. Aby spełnić najważniejsze potrzeby włosów marka stworzyła aż osiem technologii. W połączeniu ze składnikami oraz ideami kreatorów sprawia, że produkty cieszą się doskonałą jakością. Label.M to kosmetyki stworzone przez fryzjerów dla fryzjerów, aby zapewnić włosom najlepszą pielęgnację od wewnątrz. Bo tylko zdrowy włos to piękny włos.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Wybierz producenta

Sposób użycia

Filtr

kasuj

Label.M (1)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: