Structure Transfoamer | Termoochronna pianka zwiększająca objętość włosów 150ml
Structure Transfoamer | Termoochronna pianka zwiększająca objętość włosów 150ml 95,00 zł

Joico Structure Transfoamer | Termoochronna pianka zwiększająca objętość włosów 150ml

95,00 zł

Wysoki stan magazynowy

Dostępny, wysyłka 24h

Zobacz pozostałe produkty z linii: Joico Structure
Opis
Joico Structure Transfoamer Bodifying Blow-Dry Creme to termoochronna pianka zwiększająca objętość włosów i dająca lekkie utrwalenie. Kosmetyk zmienia swoją formułę z pianki w praktyczny krem, który fenomenalnie rozprowadza się na kosmykach, by unieść je u nasady, optycznie zwiększyć ich grubość i gęstość.

Kosmetyk jest aktywowany przez ciepło suszarki, dlatego też stosuje się go na wilgotne włosy przed procesem suszenia. To wtedy aktywne substancje otulają pasma, by je lekko usztywnić, unieść, wzmocnić i ułatwić kreowanie fryzury. W efekcie czupryna zyskuje niesamowitą objętość, która utrzymuje się przez wiele godzin.

Pianka Joico Structure Transfoamer Bodifying Blow-Dry Creme chroni włosy przed wysoką temperaturą (do 230 stopni), zabezpieczając przed zniszczeniem, łamaniem, przesuszeniem i kruszeniem końcówek. Specyfik wygładza również pukle, nabłyszcza je i sprawia, że prezentują się zdrowo, są lekkie, miękkie i przyjemne w dotyku.

Pojemność:
150ml 
Sposób użycia
• Mocno potrząśnij opakowaniem.
• Wyciśnij niewielką ilość kosmetyku na dłoń, a następnie rozprowadź substancję na pasmach od połowy długości do końcówek.
• Wysusz kosmyki przy pomocy suszarki z dyfuzorem.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco